Pomůcky pro pěstování, kompostovatelné sáčky, odvětrávané koše, keramické nádoby a vermikompostéry.

Pro každý byt i zahradu, třídění a kompostování bioodpadu.

<<< Přehled zápisků
27. 03. 2014

Kočka na celeru

Neděste se, není řeč o avantgardním receptu, nýbrž o našem kocourovi, který si oblíbil poležení pod grow lampou a k mému zděšení opakovaně zalehával křehké sazeničky celeru. Většina se jich naštěstí vzpamatovala.
Stojan se sazeničkami

Kdo zkoušel předpěstovat celer, tuší, jakou paniku ve mně pohled na kocoura spokojeně se vyhřívajícího pod lampou v bejlí vyvolal. Třikrát. Pak se mému muži Tomášovi zželelo celeru i mě a kolem stojanu se sazeničkami vybudoval ochrannou síť. Pravda, designéři by asi nejásali, já jsem s řešením spokojená. Dočasně do poloviny května se konstrukce v bytě dá snést, pak ji uklidíme a prostor bude do příštího března volný. Zatímco naši fenku nechávaly teplé paprsky grow lampy v klidu (snad protože se do police nenatěsnala?), s mlaďochem kocourem, novým členem naší rodiny, po této zkušenosti přemítám, co jiného ještě od kočky v souvislosti s pěstováním lze očekávat.

Jste majitelé koček, máte podobné zkušenosti s předpěstováváním a přišli jste na nějaké šikovné řešení? Napište, ráda se nechám inspirovat.

Katka Hodková